Thursday, December 23, 2010

Algus...

Mõtlesin, et peaks vaikselt blogima hakkama, et natuke mälestusi säilitada ja vb kellelgi ka lõbus/huvitav lugeda.

 Pärast seda, kui mulle väga kallis ja lähedane inimene mulle ebainimliku brake-upi tegi, olen päris kardinaalselt muutnud oma mõttemaailma ja läbi selle ka elu "kulgemist". Iseloom on kindlasti räigelt muutunud. Mul suht pohhuisti olek nüüdsest ja nii jääbki olema. Olen aru saanud, et tegelikult saab usaldada ainult ennast ja kellegi teise peale lootma jääda on mõttetu. Enda vabast ajast ma enam põhimõtteliselt kedagi aitama ei hakka (kui just pole üks neist vähestest, kes mulle veel kudiagi moodi korda lähevad) ning pühendan kogu oma aja elamisele ja seda sõna otseses mõttes.

P.S ärge lugege seda teksti emo tooniga...

Mõningased plaanid oma juba paika pandud ja uue aasta lubadusedki endale ära mainitud.
Olen ka rääkinud oma suve plaanist, mis on minna Taisse elama mõneks kuuks. Reisi eesmärk on teha täpselt seda, millest parasjagu hing puudust tunneb. Raha on esialgu plaanis kaasa võtta 150000 krooni ja elama hakkan kuskil taolises kohas http://www.pattayapropertyfinder.com/houses/PFH10092.php . Reisikaaslaseks mu parim sõber - it WILL be fun.

Aga aitab planeerimisest, räägib olevikust / lähiminevikust.
Viimased nädalad olen lihtsalt pidutsenud ja pidutsenud ja siis veel natukene pidutsenud. Nalja on saanud kõvasti, ainuke miinus selle juures on vb rahaline kaotus. Nimelt 40000 krooni kanti magama pandud pm pidutsemise peale. Korraliku manuse andis sellele Rootsi tripp, millelt täna saabusin. Plaan oli minna Stockholmi möllama. Kaaslaseks siis jällegi vana tuntud parim sõber. Sinna sõit oli väga kõva. Hakkasime kohe kajutis "tankimisega" pihta ja nii kui rahvas klubidesse (laevast räägin siis hetkel) jõudma hakkas, olime meie ka kohal seal. Esialgu tundus, et terve laev on täis 40+ tüüpe ja noori nagu polekski... Esialgu peole minnes nagu ei olnudki väga neid, mõtlesime, et lähme kaanime veits veel ja siis tuleme tagasi. Paraku järgmisel korral jõudsin ma tagasi peole üksinda, kuna sõber väsis ära :D Okei, juhtub. Tantsisin seal veidi ja slammisin shote näost sisse ja läksin uuesti kajutisse, et vaadata mis sõber teeb. Potti kallista - well done, aga õnneks roopi ei pannud. Rääkisin, et lähme, rahvast on jõhkralt juba. Pomises ja mõmises ja ütles, et tuleb järgi. Okei... Lähen jälle üles Ibiza klubisse. Möllan veidi aega ja keda pole, see on sõber. Ega midagi, jälle kajuti poole, teen ukse lahti ja vaatan wtf... sõber istub kottpimedas kajutis krõpsupakk käes ja jaurab: " Rene...ära lükka mind". Kukkusin täiega irnuma, et mida kuradit sa ajad ja ta kordas oma lauset. Natuke jorises ja sai ka jalad alla võetud ja klubisse tuldud. Seal näitasin talle ühte aasia tsikki, keda ma uurisin peol kogu aeg. Tantsis mingi teise pilusilmaga. Arvasin, et raudselt selle mees. Sõber käis peale, et nahui sul kaotada on? Ega ei olegi...Läksin juurde, uurisin välja et tüüp on ta vend ja vaba vesi. Sai veidi tantsupõrandal hõõrutatud ja siis diivanil ameletud. Lahe, mulle meeldivad sellised eksootilised naised. Sain veel teada, et ta magistriõppes...Tark tüdruk. Sõber muidugi tegeles samal ajal selle eide vennaga, hoidis distantsi veidi - thank you. Tegin ka mõned pildid nendega, aga kuna digikale kuidagi ligi ei saa, siis ma ei tea kuidas need pildid mulle arvutisse ilmuma peaksid. Hmmm...suure tuhinaga unustasin ära veel ühe naljaka intsidendi. Nimelt kõndisime sõbraga klubi poole ja vastu tuli mingi kergelt lakku täis vend. Küsis, et kas me oleme peded, et ta tambib kõik peded ära. Natuke jauras oma pede teemal ja siis tuli mingi täääiiiiessti suvaline vant. Kuskilt altkorruselt tuli trepist üles otsejoones selle venna suunas ja lõi pooltäis õllepurgi talle otsaette kortsu :D Tra kui kuradi ajuvaba olukord see oli. Tüüp lihtsalt tuli, äsas ära ja kadus... Faking family guy loogika. Kuna ma ei olnud ka 100% kaine, siis ma unustan asjade järjekorra ära, aga igatahes sõber oli nii sassis, et irnu herneks. Jõime toas shote ja rääkisime juttu. Siis tuli kerge paus sisse, 10min max. Sõber jäi vait, vaatas mulle otsa mingi tuima näoga, siis vaatas pitse ja lihtsalt viskas pitsid prügikasti... Ise ta loomulikult seda seletada ei osanud, et miks ta nii tegi. Okei, võtsin välja ja pesin puhtaks ära, see tüüp hakkas voodiga mässama. Hullult ukerdas seal. Viskasin siis kõrvale voodisse pikali, et lebotada veits. Tra tüüp tõmbas mingi räige hooga voodi kuidagi lahti, nii et osa voodist tuli laua peale ja kõik mis seal oli, sadas mulle kaenlasse :D Ei oska seda kirjeldada, aga väga haige. Hetkel ei tule midagi enam meelde, mis juhtus esimesel päeval. Raudselt oli olukordi veel, aga ei tule ette. Magama jõudsime 6 paiku. Kell 09:xx oli äratus. Läksime sööma ja siis oli aeg stockholmi peale minna. Tra täiesti pekkis mis linn. Tra hui tahan sinna tagasi minna. Niiiiii mõttetu. Ma ei oska isegi kirjeldada. Käppelt laeva tagasi ja minema sealt noh. Ei peatukski pikemalt Stocki teemal.
Alkoholi karistamisega hakkasime pihta ikka suht varakult. Jookideks ikka ainult kange alkohol. Plaan oli ikka sama, et joome nii kaua, kuni rahvas liikuma hkkab. Aeg käes, kluppi minek. Suhteliselt tühi oli siiski, mõned üksikud istusid. Okei, võtsime kaks jooki ja mõtlesme, et lähme tuiame veidi ringi laeva peal. Hakkasime välja minema ja siis mingi tüüp tooli pealt jauras midagi sõbrale. Läksin ka sinna, et saab juttu rääkida või midagi. Tüüp tõusis püsti ja tahtis vist meid mõlemaid ette võtta hahhaa. Tüübi sõber oli vähemalt taibukas ja tiris ära ta sealt. Kurat ei suuda üldse meenutada asju. Peol oli ka kaks piltiilusat tüdrukut, kellega ka juttu läksin tegema...aga no minge sinna samusesse. Eestis elavad venelannad, kes kahjuks ei saanud Eesti keelest aru ja Inglise keel oli ka 4nda klassi tasemel. Üritasid mis nad üritasid seal kahekesi lauseid kokku panna, aga mina aru ei saanud millesti :D Okei, have fun. Pärast amelesid ka mingite kahtlastega. Peol sain tuttavaks ka mingi väga haige vennaga, kellega sai räigelt pulli. Tüüp lihtsalt ei kohku mitte millegi ees tagasi. Kõik mis ütled, kõike teeb hahha, sellistega on ikka väga kino. Vahepealse aja sees oli mu sõber aga ennast no niiiii kinni tõmmanud, et ei saanud enam asjadest eriti aru. Tüüp oli prillid ära suutnud kaotada. Hommikusel arutamisel jõudis järeldusele, et vist viskas purjus peaga prillid merre ?????? :D Tra vend on nii haige, kui joob. Jäi klubis magama (see ei ole esimene kord, Hollykast visati välja, kuna tukkus kuskil diivanil). Käkerdasin ta kuidagi kajutisse ära. Kui mul oli täna hommikul väga hea olla, siis tema oli suht kärvamas.
Kurat mul on tunne nagu ma unustaks millestki rääkida, aga ei suuda kuidagi ajusid liigutada. Pole ju üldse magada saanud.


Pokkerihuvilistele nii palju, et kuu on suht okei. Veidi üle 55000 krooni on ta hetkel kasumis. Mänginud olen ka suhteliselt normaalselt - 68h. Veebruari kuu eesmärgid pokkeris on suured ning loodan, et suudan midagi ligilähedast oma eesmärgile saavutada.

Trennist kahjuks midagi rääkida hetkel ei ole, kuna ei liiguta ennast.

Reisiplaane olen ma teinud juba päris palju ja lähimate aastate jooksul on plaanis ära käia igal pool, kus on jõhker ööelu ja kus saab palju äksionit ja nalja. Ja loomulikult ei ole ma oma Mustangi ostmise plaane maha kandnud. Mustang tuleb järgmine aasta, aga tänu Tai reisile see aeg lükkub veidi edasi - pole hullu.


Umbes nädalas korra on plaan siin oma sissekanne ära teha, rohkem vist ei viitsi.